Going Retro!

Paula Fairbrother Profile Picture
Categories: Behind the Scenes

Family Tree Budama - Film, 1970'lerde bir dizi flashback sahneleri Teksas'taki küçük bir kasabada bizim geri karakterleri dört yıl taşıyacak saç oluşturmak için makyaj ekibi için yeni bir meydan okuma sağladı, 1972.
Bu sahneler için özellikle eğlenceli makyaj mürettebat hızla her karakter için hem de ekstra saç ve makyaj seçenekleri ile denediği olarak (ekstralar çizgiler yok aktörler, ama arka planda görülen ve sahneye inandırıcılığı eklemek vardır).

Favorileri James Bowie, peruk Anne Yakma.Bayanlar kalanı headbands, midilli kuyrukları kullanarak, ya da saç maşası ile saçlarını yukarıya değişti ise kadınların saç oluşturmak için, Genç Marilyn oynayan oyuncu için uzun bir peruk kullandı. Erkekler için saç (waaay tarafında) tarafında ayrıldık oldu ya da biraz su veya yağ ile geri saçının. (Sol: James Bowie 'favorileri rockin; Anne yeniden yakma onu peruk ile.)

Erkekler için sakal oluşturmak için, "krep saç" olarak adlandırılan bir ürün kullanılmaktadır. (Gerçek saç mevcuttur, ancak daha yüksek bir fiyata rağmen) Krep saç genellikle sentetik olduğunu. krep saç, sonra kesip ayrılır ve genellikle daha doğal bir görünüm oluşturmak için diğer saç renkleri ile birleştirilmiştir uzun dokuma ipliklerini geldi. Örneğin, siyah krep saça biraz gri saç tek renk kullanarak daha gerçekçi bir görünüm sağlar birleştirerek, onun 50'li yılların ortalarında bir adam için bir bıyığı oluşturun.

Krep saç kesme ayrıldı ve harmanlanır sonra aktörlerin bir sıvı denilen Ruh sakızı ile yüz, o uygulanır. Herhangi bir tiyatro / sinema makyaj seti Spirit Gum bulabilirsiniz. Cilde krepleme saç ve protez uygulamak için kullanılır. Bu küçük bir fırça ile sorunsuz gider, yapışkan alır ve yapacak (genellikle!) Ruh Sakız Sökücü saç / protez kaldırmak için cilde uygulanır kadar. Krep saç uygulandıktan sonra, daha sonra doğal saç kesme, tıpkı kesilmiş ve makas ile şekillendirilebilir.

Bağımsız, sendika üyesi olmayan bir film üzerinde çalışan güzelliği gün için olacak ne işi oldukça emin asla konum olduğunu. Altı ay boyunca, benim görev, setleri ve aktörlerin süreklilik fotoğraf çekmeyi kurşun oyuncularından biri için makyaj uygulayarak, araç hareket eden su taşımak, trafik tutarak, sahne hareketli, düğün ve cenazeleri kurma atıldı turta pişirme dahil , çekişmeler ekstralar, çalışırken çağıran bir köpek kazmak için olsun, ve tüm benim favori parçası için "sette Sessiz!" Bu özel günde benim görevim favori, pirzola ve bıyıkları oluşturarak daha groovy dönemine geri bizim 21. yüzyıl erkek dönüşümü oldu. (Aşağıda: Robert Boyd, önce ve sonra.)

 

Robert Boyd önce ve yeni favorileri ile sonra.

Internette saç araştırma ve karakterin gardırop değerlendirdikten sonra, ben krep saç, ruh sakız ve makas toplanan ve işe gittim. Şimdi, ben ticaret bir makyaj sanatçısı değilim. Aslında, ben bile makyaj giymem. Ve dürüst olmak gerekirse, ben şeyler söndürmeden nasıl hiç bir fikrim yoktu, ama ben tiyatro makyaj deneyimi biraz var mıydı, ve bu yüzden ileride sahte. I ayrılmış, karışım, harmanlanır ve uygulanır, saç kesme çıkardı. Ben yüzlerinde tutkal slathered ve sonra onlara saç basın ilerledikçe aktörler sabırla oturdu. saç çok kıvırcık gitti, bu yüzden kesilmiş ve preslenmiş ve dua etti. Ben aktörler muhtemelen tutmak isteyen ekstremitelerde şaşırtıcı yakın makas manevra. Sonunda, hiçbir kulaklar, dudaklar ya da burunları bu filmin yapımında zarar görmemiştir.

Makyaj sonrası Family Tree Budama aktörler.

Linkleri kaldırmayın kimseye zararı yok herkesin işi görülsün ! hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye way way dağlar oy oy oy yollar oy oy neyse güldün silme mersin halı yıkama mersinde halı yıkama mersin rent a car mersin evden eve nakliyat

Comments (0)    [ view/post comments ]

The Pruning Blog

Blog Archive

Categories

NEW—Watch the official Pruning the Family Tree movie trailer!

Behind the Scenes

Directed by: Fritz Green

Screenplay by: Dan Gordon

Director of Photography: James Veit

Produced by: Tina Gordon, Jason Eaton, Fritz Green, Dan Gordon, Melissa Green, Renee Michaels

Adapted from the award-winning
play Pruning the Family Tree
by Dan Gordon

Site by: Copper Cup Images

© 2012-2024 SevenDreams Films LLC

SevenDreams Films LLC Logo

DreamOne LLC